Futsalisté Sparty zvrátili výsledek pátého semifinálového duelu s Plzní a jsou ve finále

Třetí  dubnové úterý se hrál v Plzni  rozhodující semifinálový zápas ve futsalu, který vyprodal plzeňskou halu Lokomotiva. Na zápas se Spartou totiž podle zprávy na webu FAČR dorazilo 1400 fanoušků. Páté semifinále play off VARTA futsal ligy vyhrála v Plzni Sparta po výsledku 7:2.

Spartě se povedl vstup do utkání a v 5. minutě  Pimpolho poslal Pražany do vedení. Domácí však ve stejné minutě, přesně o čtrnáct sekund později, vyrovnali Holým. V 10. minutě už domácí vedli díky  Vnukovi.

Za stavu 2:1 pro Plzeň skončil poločas. Ovšem Sparta zopakovala obrat, jaký se jí povedl v čtvrtém semifinálovém dějství.

Ve 22. minutě Cupák vyrovnal - 2:2. O půl minuty později Angellot přivedl Spartu do vedení a ve 26. minutě Belejem Sparta Plzni odskočila na rozdíl dvou branek.

Ve 34. minutě se vyznamenal opět Belej - 5:2. Pak do prázdné branky skóroval Pimpolho a na konečných 7:2 z penalty skóroval Michal Belej.

Futsalisty Sparty čeká už v pátek 20. dubna 2018  první duel finálové série v Chrudimi.

Plzeň 17. dubna 2018
Semifinále play off ve futsale páté utkání

SK Interobal Plzeň - AC Sparta Praha 2:7 (2:1)
Branky a nahrávky: 6. Holý (Mižár), 10. Vnuk (Künstner) – 5. Pimpolho (Angellot), 22. Cupák (Brahimi), 23. Angellot (Cupák), 26. Belej (Brahimi), 34. Belej (Diego), 39. Pimpolho (Brahimi), 40. Belej (10 m kop) *  Konečný stav série: 2:3.

(ps, FAČR, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)