To nevymyslíš! Derby fotbalistů Bohemians Praha 1905 s Duklou sledovalo 1905 diváků

Derby Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha provázel mráz a právě ten způsobil, že ochozy vršovického stadionu v Ďolíčku nebyly naplněny po okraj, ale přesto příznivci klokanů se čtrnácti fanoušky Dukly fandící v prostoru pro diváky soupeře zařídili kuriozitu.
Hlediště klubu, který má v názvu letopočet svého založení 1905, zaplnilo při pražském derby 1905 diváků. To prostě nevymyslíš.

Domácí fandové se dočkali i vítězství. Nejdříve ve 27. minutě hráč Dukly Podaný fauloval v pokutovém území a rozhodčím nařízenou penaltu proměnil Mašek, který se stejně jako v předchozím domácím duelu s Brnem trefil. Klokani vedli 1:0!

Borci Bohemians ve druhé půli drželi těsný náskok a už se zdálo, že zmrzlí diváci více než jednu branku neuvidí. Jenže gólovou tečku za zápasem udělal v 86. minutě střídající Benjamin Tetteh, který našel před Radovou brankou přihrávku Dostála a bylo vymalováno. Aby nebyla nuda, tak na konci utkání po druhé žluté kartě šel dříve do šatny vyloučený hostující Bilovský.

Praha  2. března 2018
Prvni liga 19. kolo

Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha 2:0 (1:0)
Branky: 27. Mašek z pen., 86. Tetteh * Rozhodčí: Berka - Kříž, Melichar * ŽK: Bezpalec, Kušnír, Miloševič, Djuranovič, Bilovský (všichni Dukla) * ČK: 89. Bilovský *  Diváci: 1905.
Bohemians: Fryšták - Dostál, Hůlka, Šmíd, Kocič - Jindřišek, Hašek ml. - Reiter (89. Záviška), Mašek (78. Tetteh), Bartek - Nečas (84. Švec). Trenér: Hašek st.
Dukla: Rada - Kušnír, Ostojič, Jiránek, Podaný - Tetour (10. Bezpalec), Bilovský - Miloševič, Holík (77. Douděra), Djuranovič (61. Brandner) - Holenda. Trenér: Hynek.