Sparta Praha - Plzeň 5:2... jenže ve futsalu, a tak semifinále play off dospělo k pátému utkání

O soupeři Chrudimi ve finále futsalové ligy rozhodne až páté utkání série mezi Spartou a Plzní. Třetí dubnové pondělí totiž Západočeši nevyužili v Praze mečbol, i když dlouho vedli 2:0. Jenže po změně stran domácí fusalisté  během minuty nastříleli soupeři  tři branky a nakonec zvítězili 5:2. Stav série je tak vyrovnaný 2:2 a vše vyvrcholí v rozhodujícím pátém střetnutí.

SportovníListy.,cz byly na místě děje...

Plzeň přijela do Prahy na Podvinný mlýn natěšená na postup, ke kterému by ji stačilo jen vyhrát a semifinálovou šňůru v Praze dotáhnout do úspěšného konce. Tento plán dokonce hostům dlouho vycházel, když po prvním poločase vedli 2:0. V pražském duelu se první gól dal  Jan Křemen a druhý gól  Jaroslav Slavík.

Pražané se trápili ale jen do 25. minuty, během ní Sparta střetnutí otočila. Nejdříve vlastní gól si dal Jaroslav Slavík, který po gólu do pražské branky v první půli se trefil i do té své plzeňské. Pak střílel přesně i  Azem Brahimi a  Diego Fogaca.

Domácí přidali ještě  dvě branky. Na 4:2 skóroval  David Cupák a skóre zakončil  Michal Belej.

A tak až páté semifinále rozhodne. Pátý zápas se hraje v úterý 17. dubna 20198 od 20:30  hodin  v plzeňské hale Lokomotiva.

Praha 16. dubna 2018

Semifinále play off ve futsale: čtvrtý zápas

AC Sparta Praha – SK Interobal Plzeň 5:2 (0:2)
Branky a nahrávky: 25. vlastní, 25. Vahala (Amadeu), 25. Diego (Brahimi), 34. Cupák (Belej), 39. Belej – 11. Křemen (Štverák), 20. Slavík (Štverák) * Stav série: 2:2.