Sportovní program bývá ve čtvrtek někdy nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, a když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
Fotbal
NAN-NING (Čína) - China Cup, přípravný turnaj čtyř zemí s českou účastí
Čína - Wales
Liga mistryň, úvodní utkání čtvrtfinále
18:00 Wolfsburg - Slavia Praha
Elitní liga hráčů do 20 let
14:30 ČR - Itálie
Lední hokej
Extraliga, čtvrtfinále play off páté zápasy
17:20 Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec
17:30 HC Škoda Plzeň - HC Olomouc
Slovenská liga, čtvrtfinále play off čtvrté zápasy
18:00 Poprad - Trenčín
18:00 Košice - Banská Bystrica
Lyžování
PLANICA (Slovinsko) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích
11.00 lety muži
Biatlon
ŤUMEŇ (Rusko) - Finále SP v biatlonu
14.45 sprint 10 km muži
Volejbal
Extraliga mužů, čtvrtfinále play off druhé zápasy
17:00 Ostrava - Liberec
17:30 Ústí nad Labem - České Budějovice
18:00 Příbram - Kladno
18:00 Brno - Karlovarsko
Extraliga žen, čtvrtfinále play off třetí zápasy
17:00 Prostějov - Přerov
17:00 Olomouc - Olymp Praha
17:00 Ostrava - Frýdek-Místek
17:00 Liberec - KP Brno
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
ve čtvrtek 22. března 2018
Fotbal
NAN-NING (Čína) - China Cup, přípravný turnaj čtyř zemí s českou účastí
Čína - Wales
Liga mistryň, úvodní utkání čtvrtfinále
18:00 Wolfsburg - Slavia Praha
Elitní liga hráčů do 20 let
14:30 ČR - Itálie
Lední hokej
Extraliga, čtvrtfinále play off páté zápasy
17:20 Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec
17:30 HC Škoda Plzeň - HC Olomouc
Slovenská liga, čtvrtfinále play off čtvrté zápasy
18:00 Poprad - Trenčín
18:00 Košice - Banská Bystrica
Lyžování
PLANICA (Slovinsko) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích
11.00 lety muži
Biatlon
ŤUMEŇ (Rusko) - Finále SP v biatlonu
14.45 sprint 10 km muži
Volejbal
Extraliga mužů, čtvrtfinále play off druhé zápasy
17:00 Ostrava - Liberec
17:30 Ústí nad Labem - České Budějovice
18:00 Příbram - Kladno
18:00 Brno - Karlovarsko
Extraliga žen, čtvrtfinále play off třetí zápasy
17:00 Prostějov - Přerov
17:00 Olomouc - Olymp Praha
17:00 Ostrava - Frýdek-Místek
17:00 Liberec - KP Brno
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)