Klokani přeskákali v Tipsport zimní lize Vansdorf a vyhráli 3:1

V Praze na Vyšehradě třetí lednové úterý  podruhé  fotbalisté Bohemians Praha rozehráli duel zařazený do programu základní části Tipsport zimní ligy pražské skupiny hrající svá utkání v Praze na Vyšehradě. Jejich soupeřem byl  Vansdorf.

SportovníListy.cz byly na místě děje...

Nutno přiznat, že Severočeši se proti favorizované Bohemce dlouho drželi. Ve druhé půli dokázali zareagovat na vedení prvoligového favorita z prvního poločasu, ale pak Pražany zlomila penalta, kterou v 64. minutě proměnil Mašek na 2:1, a když doklepl míč do brány v 74. minutě Dias, bylo rozhodnuto.